E-learningový kurz Vedení účetnictví SVJ

Vážení zájemci o e-learningový kurz Vedení účetnictví SVJ,

v připraveném kurzu se naučíte účtovat všechny běžné účetní případy SVJ. Čeká Vás 16 lekcí, které jsou doplněné cvičeními a testy. Každý z Vás může studovat svým vlastním tempem, můžete se k již prostudovaným lekcím vracet apod. Nebudete-li si s něčím vědět rady, můžete se obrátit na tutora kurzu, který Vám jistě pomůže.

Kurz je určený především naprostým účetním laikům či začínajícím účetním. Věřím však, že i zkušení účetní naleznou v kurzu řadu důležitých a zajímavch informací.

Obsah kurzu:

 1. Uvední do problematiky SVJ
 2. Základní principy v účetnictví
 3. Aktiva a pasiva
 4. Jak účtovat
 5. Náklady a výnosy
 6. Předpis záloh
 7. Úhrada záloh
 8. Účtování nákladů SVJ
 9. Účtování nákladů SVJ hrazených z douhodobých záloh („fondu oprav“)
 10. Účtování výdajů na služby
 11. Účtování úvěrů a úroků z úvěrů
 12. Účtovní výnosů a příjmů SVJ
 13. Výkazy a sestavy
 14. Účtový rozvrh SVJ
 15. Účetní závěrka a počáteční stavy
 16. Inventura a inventarizace

Odhadujeme, že studium by Vám mělo zabrat přibližně 15-20 hodin Vašeho čistého času. Je samozřejmě možné, že Vám to půjde a stihnete to i rychleji. Na druhou stranu se možná s některým cvičením potrápíte více a studium se protáhne. Doporučujeme udělat maximálně 2 lekce za den, vypracovat příslušná cvičení a nechat látku trochu „usednout“. Půjdete-li příliš rychle, možná kurz zvládnete ve velmi krátké době, ale hrozí, že získané poznatky příliš rychle zapomenete.

Po absolvování všech lekcí Vám zůstane kurz ještě nějakou dobu otevřený. Každý student má od prvního přihlášení  3 měsíce na to, aby kurz absolvoval a případně si jednotlivé lekce ještě opakoval.

Cena kurzu je 2.000,- Kč.
Chcete-li se do kurzu přihlásit, klikněte na toto tlačítko:
Příjem nových studentů je z kapacitních důvodů dočasně pozastaven
Ukázkovou lekci si můžete prohlédnout na stránkách: http://www.instantelearning.cz . Pro její prohlédnutí je třeba zaregistrovat se na uvedeném odkaze. Přihlašovací postup si můžete stáhnoutZDE.